27 października 2021 Zalety marihuany
Illinois będzie świętować Sylwestra z pierwszym samodzielnym punktem sprzedaży rekreacyjnej marihuany

Illinois zostało pobłogosławione tęczą wolności w ten sylwestrowy wieczór, ponieważ stanowy regulator dał przytaknięcie dla samodzielnego dystrybutora marihuany rekreacyjnej na tym obszarze.

Do tej pory władze stanowe zezwalały tylko na sprzedaż medycznej marihuany, a wiarygodność była jednym z głównych powodów, dla których nie można było otworzyć samodzielnych punktów sprzedaży.

Jednak Rise będzie pierwszą tego typu placówką, która od nowego roku będzie zaspokajać potrzeby miłośników rekreacji.

W oparciu o oświadczenie z państwowego Departamentu Regulacji Finansowych i Zawodowych prawne pozwolenie na powstanie dyspensarium w zachodnim przedmieściu joilet będzie niezwykłym posunięciem w historii bitwy o marihuanę w Illinois.

Rise Cannabis, którego właścicielem i operatorem jest Green Thumb LLC, od dawna dążyło do przemianowania swoich usług medycznych na usługi rekreacyjne. marihuany w wieku powyżej 21 lat i stworzyć narodowy wizerunek marki.

Green Thumb LLC, często uważana za firmę weteranów, posiada dyspensaria w całym stanie Illinois oraz kilka jednostek uprawowych, które rozciągają się na różne części stanu.

Obietnica wejścia do akcji w połowie listopada nabiera wreszcie kształtów w pierwszym dniu nowego roku, kiedy to firma uzyskała w końcu oficjalny status "drugorzędnej lokalizacji".

Rise cannabis wykazuje entuzjazm, łącząc się z Lincoln, ponieważ jest dumna z rekreacyjnej marihuany i nazywa to istotnym narzędziem napędzającym możliwości, które ma potencjał, aby rzucić wyzwanie swojemu zespołowi i pozwolić im na dalsze prezentowanie pasji do marihuany w kraju wielkiego prezydenta narodu.

Oczekuje się, że The Rise zbierze entuzjastyczne recenzje wśród zwolenników marihuany rekreacyjnej, którzy ustawią się w kolejce po należną im część zielonego ostrza we wczesnych godzinach porannych w środę.

Pozytywną stroną obecnej struktury prawnej jest to, że firmy z istniejącymi punktami sprzedaży medycznej mogą albo ubiegać się o licencję na tę samą lokalizację - gdzie będą musiały ułatwić oddział sprzedaży rekreacyjnej w tym samym lokalu, albo mogą ubiegać się o licencję drugorzędną - gdzie będą miały oddzielny, samodzielny punkt sprzedaży rekreacyjnej.

Pamiętając o tym fakcie, obchody nowego roku stały się jeszcze smaczniejsze z ośmioma nowymi najnowszej rundy samych licencji witryn we wtorek.

Justice w South Roberts Road, Windy City Cannabis Club w Homewood, Worth w South Harlem Street, Posen w Veterans Drive; Greenhouse Group of Morris; Thrive dispensaries zlokalizowane w Anna i Harrisburg; oraz Trinity Compassionate Care Center zlokalizowane w Peoria to osiem innych nowych "licencjonowanych w tym samym miejscu" dyspensariów, które najprawdopodobniej będą w pełni funkcjonalne w środę.

Do tej pory państwowe organy regulacyjne przyznały licencję "same-site" 35 dyspensarniom medycznej marihuany, które są gotowe i funkcjonalne do sprzedaży marihuany rekreacyjnej w swoich istniejących sklepach.

W związku z tym, że legalizacja marihuany rekreacyjnej wejdzie w życie od 1 stycznia 2020 roku, ponad 55 dyspenserów medycznej marihuany złożyło już wnioski o licencję "same-site".

Co więcej, władze stanu przyznają 75 nowych licencji do 1 maja 2020 roku i 110 kolejnych do 21 grudnia 2021 roku.

Rise Cannabis promuje odpowiedzialne używanie marihuany w stanie, ponieważ nalega na to, aby właściciele byli lepiej poinformowani o używaniu marihuany i lokalnych prawach z nią związanych.

Dozownik będzie starał się o państwowe ID lub dowód zamieszkania, aby przestrzegać prawa i zapewnić, że ruch zmierza we właściwym kierunku.

Ustawa o zmianie prawa dotyczącego marihuany formalnie zezwala mieszkańcom Illinois na zakup 5 gramów koncentratu, 30 gramów kwiatu i 500 mg edibles z domieszką THC, a osoby z zewnątrz nie mogą kupić więcej niż połowę tych ilości.


Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]

Zobacz również
Zalety marihuany

Desery to najważniejsza część każdego posiłku, zwłaszcza jeśli chodzi o czekolady i wypieki. Czy to w mroźną pogodę, czy w słoneczny dzień, pieczenie jest zabawą każdego dnia. Cóż...

Wyciągnij wnioski: Używanie marihuany do celów rekreacyjnych jest zabawą i grą, dopóki nie wpłynie na kogoś poważnie, zwłaszcza na całe życie. Palenie marihuany w ciąży może mieć...

Uwaga: Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad dniem, w którym będziesz mógł używać marihuany w szkole? Cóż, okręg szkolny Osceola County na Florydzie przyjął propozycję, aby...