15 stycznia 2022 Zalety marihuany
Zwolniony za używanie marihuany, zrobił z tego karierę - przygoda kanadyjskiego żołnierza

Odbiór: Cody Lindsay lub lepiej znany jako The Wellness Soldier wyrobił sobie markę w świecie konopi. Były wojskowy, który został zwolniony za posiadanie marihuany, przekuł swoją porażkę w sukces, podążając za swoim marzeniem o gotowaniu i zamiłowaniem do marihuany. Poświęcił swoje życie na pomoc weteranom wojennym i żołnierzom, uruchamiając specjalne programy, które skupiają się na medycznej marihuanie dla weteranów.

Przemysł marihuany ma się w najlepsze, zwłaszcza po tym, jak legalizacja marihuany w Kanadzie przestała być spekulacją. Entuzjaści zawsze promowali marihuanę jako substancję, która jest czymś więcej niż tylko niesławnym "hajem", który daje. I bohater naszego artykułu, Cody Lindsay, powiedział to samo dla CTV News, Ottawa:

"Ludzie chcą się dowiedzieć, jak mogą używać marihuany na różne sposoby, a nie tylko po to, aby się naćpać!".

Cody Lindsay, były wojskowy, został zwolniony ze służby w siłach zbrojnych po tym, jak został przyłapany na używaniu marihuany. Ale zamiast robić z tego powodu zamieszanie, Cody postanowił udowodnić, że jego zespół, który go upokorzył, nie miał racji i stworzył własny biznes, The Wellness Soldier.

Cody Lindsay zabrał swój biznes na niedawne targi Cannabis and Hemp Expo w Ottawie, aby zaprezentować nieskończone możliwości, jakie oferują konopie.

Jest on ekspertem kulinarnym w dziedzinie konopi, a na wystawie zaprezentował swój talent łączenia konopi z wyśmienitymi potrawami, takimi jak chimichurri i sos chrzanowy.

Pomimo gorzkiego pożegnania ze swoją trupą, Cody pozostaje weteranem w sercu i uruchamia specjalne programy, które skupiają się na medycznej marihuanie dla weteranów.

Jego strona internetowa jest dowodem na to, jak życie może zmienić twoje zainteresowania w najbardziej zaskakujący sposób. Od używania marihuany z powodów medycznych i zwolnienia z pracy do pomagania innym w kreatywnym używaniu marihuany i zarabianiu pieniędzy, ten żołnierz z pewnością stworzył świat ze swojej porażki.

To mógł być jego los, którego przyszli żołnierze mogą z nim nie dzielić. Po legalizacji marihuany w Kanadzie, Kanadyjskie Siły Zbrojne pozwalają oficerom na używanie medycznej marihuany, oczywiście z ograniczeniami.

Niezależnie od ograniczeń, Kanada zrobiła krok naprzód w walce z większą bitwą, jaką jest uzależnienie od opioidów. Stan amerykańskich weteranów jest druzgocący z powodu ich uzależnienia od opioidów, a nielegalny status najbardziej obiecującej naturalnej alternatywy - medycznej marihuany - tylko dolewa oliwy do ognia!

Dostępność produktów nasyconych CBD, niepsychotycznych produktów wykonanych z ekstraktów konopi, naprawdę pomaga weteranom i sportowcom w USA, ale większa zmiana mogłaby nastąpić poprzez wykonanie skoku, na który Kanada była na tyle odważna, aby go wykonać.Zobacz również
Zalety marihuany

Matthew McConaughey powiedział "człowiek, który wymyślił hamburgera był mądry. Człowiek, który wymyślił burgera z serem był geniuszem". Ale coś mu umknęło- coś naprawdę ważnego...

Rok 2020 był rokiem pełnym wyzwań dla wielu ludzi, firm i branż. Nie da się tego po prostu obejść. W zasadzie wszyscy chcemy o tym zapomnieć i iść dalej. Ale dla przemysłu marihuany było...

Dla entuzjastów marihuany kluczowe stało się zrozumienie stanowiska Bidena i Trumpa w sprawie federalnej legalizacji marihuany, ponieważ listopad jest tuż za rogiem. Ameryka jest więcej niż...