26 listopada 2021 Zalety marihuany
JAK ZROBIĆ CZEKOLADOWE KULKI Z MASŁEM ORZECHOWYM Z KONOPI

Desery to najważniejsza część każdego posiłku, zwłaszcza jeśli chodzi o czekolady i wypieki. Czy to w mroźną pogodę, czy w słoneczny dzień, pieczenie jest zabawą każdego dnia. Cóż, mówiąc o gotowaniu, istnieje wiele różnych deserów do zrobienia. Ale czy próbowałeś piec kulki z masłem orzechowym z konopi? Cóż, kulki z masłem orzechowym z konopi są jak przysmak dla miłośników konopi. Deser z dodatkiem masła orzechowego, marihuany i czekolady, który daje kopa, to wszystko, czego potrzebujemy. Jeśli szczęście jest kawałkiem ciasta, to szczęście jest kawałkiem kulki z masłem orzechowym z konopi. Idealne połączenie klasycznego masła orzechowego z konopi z ulubionymi chipsami czekoladowymi to przysmak, któremu nie sposób się oprzeć.

Pieczenie kulek z masłem orzechowym z konopi to prosty proces. Zamiast innych niechlujnych i skomplikowanych potraw, pieczenie kulek masła orzechowego z konopi jest super proste i szybkie do podania. Jeśli jednak jesteś nowicjuszem lub ekspertem w pieczeniu kulek z konopi, wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z tymi prostymi kroki, aby zrealizować przepis na masło orzechowe z konopi. Tak więc, pieczmy!

SPIS TREŚCI

 • RZECZY, KTÓRYCH BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ DO WYKONANIA PRZEPISU NA KULKI MASŁA ORZECHOWEGO
 • JAK ZROBIĆ CUKIER NASYCONY KONOPIAMI INDYJSKIMI
 • JAK ZROBIĆ OLEJ KOKOSOWY Z KONOPI INDYJSKICH

RZECZY, KTÓRYCH BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ DO WYKONANIA PRZEPISU NA KULKI Z MASŁA ORZECHOWEGO

 • Szpatułka
 • Mikser
 • Łyżka
 • Kubek do odmierzania
 • Papier pergaminowy
 • Podwójny kocioł
 • Wykałaczki
 • Wosk

SKŁADNIKI

1 filiżanka masło kannabinoidowe (utwardzone)

1 ½ szklanki masła orzechowego

4 filiżanki cukru pudru

2 filiżanki półsłodkich lub ciemnych wiórków czekoladowych

KROKI, ABY ZROBIĆ KULKI Z MASŁA ORZECHOWEGO Z KONOPI

 1. Dodaj masło orzechowe, cannabutter i cukier puder do miksera i mieszaj, aż utworzy ciasto.
 2. Wlać nadzienie do miski przystosowanej do mikrofalówki po wymieszaniu dobrze i zeskrobać krawędzie za pomocą łyżki.
 3. Umieść masło orzechowe z masłem kannabinoidowym na 15-20 minut w lodówce, aby się schłodziło. Ułatwi to sprawne przeprowadzenie procedury. Wyjmij schłodzoną mieszaninę z lodówki, abyś mógł ją zwinąć w kulki lub dowolny kształt, który wybierzesz.
 4. Kiedy kulki zostaną uformowane, umieść każdą z nich na blasze pergaminowej wyłożonej papierem woskowym. Rozważ zachowanie odpowiedniej przestrzeni pomiędzy kulkami masła orzechowego, aby się nie skleiły. Cukier puder jest również preferowaną opcją, aby wysuszyć mieszankę, jeśli jest zbyt wilgotna.
 5. Umieść kulki masła orzechowego z konopi w zamrażarce na około 30 minut.
 6. Weź podwójny kocioł i pozwól parafinie i wiórkom czekoladowym stopić się. Mieszaj często szpatułką, aż dobrze się wymiesza i przybierze formę sosu.
 7. Wyjmij kulki z masła orzechowego z lodówki i nakłuj na nie wykałaczkę. Wykałaczka pomaga w manewrowaniu kulkami masła orzechowego. Ostrożnie umieszczaj kulki masła orzechowego z konopi w roztopionej czekoladzie jedna po drugiej i zanurzaj w czekoladzie, aż będą drobno oblane. Możesz użyć szczypiec lub łyżki, aby umieścić oblane czekoladą kulki masła orzechowego na wyłożonej papierem pergaminowym blasze do pieczenia.
 8. Umieść kulki masła orzechowego z konopi w lodówce na około 30 minut lub godzinę, gdy każde masło orzechowe zostanie pokryte czekoladą.
 9. Usuń kulki masła z tacy, a oto twoje kulki masła orzechowego z konopi gotowe do podania. Ta-da! Upewnij się, że przechowujesz kulki masła orzechowego z konopi w lodówce. Możesz je również przechowywać w szczelnym pojemniku.

Dlatego, jeśli próbujesz zrobić deser, nie zapomnij postępować zgodnie z tymi instrukcjami i podawaj pyszne kulki masła orzechowego z konopi jako przysmak do rozkoszowania się.

Proces pieczenia kulek masła orzechowego jest łatwy i przyjemny. Jeśli jednak chcesz zamienić niektóre składniki, dostępny jest składnik alternatywny, więc jeśli nie możesz użyć jednego lub chcesz użyć innego, zawsze jest jakaś opcja. Tak więc, możesz zastąpić masło kannabinoidowe cukrem z dodatkiem konopi lub olejem kokosowym z dodatkiem marihuany aby upiec kęsy masła orzechowego z marihuaną. Korzystanie z Cukier z konopi jest świetną opcją. ponieważ jest to wszechstronny składnik, który można łatwo i szybko dodać do deserów i napojów. Dlatego też, oto szybki przepis na zrobienie cukru z chwastów.

JAK ZROBIĆ CUKIER Z KONOPI

SKŁADNIKI

 • 100g cukru granulowanego
 • 3g marihuany
 • 120ml alkohol wysokoprocentowy

INSTRUKCJA WYKONANIA CUKRU ZIOŁOWEGO

 1. Drobno posiekaj ziele i rozłóż je na wyłożonej papierem pergaminowym blasze do pieczenia. Upewnij się, że pieczesz chwast w temperaturze 120°C przez około 40 minut. Nie przekraczaj temperatury granicznej.
 2. Zdekarboksylowaną marihuanę przełóż do słoika razem z alkoholem. Upewnij się, że zmniejszysz temperaturę do 93 °C. Sprawdź, czy zakręciłeś pokrywkę i dokręciłeś słoik.
 3. Wstrząśnij słojem i powtarzaj tę czynność przez prawie 20 minut. Za pomocą gazy przecedzić płyn do czystej miski, aby usunąć niepożądaną substancję stałą.
 4. Do odcedzonego alkoholu dodać cukier i rozprowadzić go w blasze do pieczenia. Rozważ ustawienie temperatury na 93°C i często mieszaj, aż cukier zmieni kolor na złoty, a alkohol wyparuje.

Inną opcją jest olej kokosowy nasączony konopiami indyjskimi, który jest zdrowym zamiennikiem dla cukru nasączonego chwastami lub masła kannabinoidalnego. Zacznijmy od przepis na zrobienie oleju kokosowego z konopi.

JAK ZROBIĆ OLEJ KOKOSOWY Z KONOPI INDYJSKICH

SKŁADNIKI

 • 2 filiżanki nierafinowanego oleju kokosowego
 • 40 g dekarboksylowanej marihuany

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA OLEJU KOKOSOWEGO Z KONOPIAMI INDYJSKIMI

 1. Weź olej kokosowy w rondlu, dodaj do niego konopie i pozwól mu się podgrzać na najniższym poziomie.
 2. Wymieszać simmer przez godzinę z olejem kokosowym, gdy się topi. Upewnij się, że często mieszasz.
 3. Po olej canna zmieni kolor na zielony, przecedź go przez szmatkę. Umieść ściereczkę na miarce i wlej do niej mieszankę konopi i oleju. Ściśnij ściereczkę ręką i pozwól jej ociekać przez jakiś czas.
 4. Później przelej olej z marihuany do miski i pozwól mu zastygnąć. Upewnij się, że trzymasz miskę odkrytą, aby uniknąć kondensacji.
 5. Przechowuj olej z konopi w chłodnym, ciemnym miejscu lub włóż go do lodówki, gdy już całkowicie ostygnie.

Konopne przekąski i smakołyki to świetna zabawa i przyjemność z ich przygotowywania. Możesz więc spróbować przyrządzić różne potrawy z pomocą konopi.. Co więcej, możesz również połączyć olej z canna i canna, jeśli chcesz, aby edibles były łagodne i nie za mocne. Cóż, po przejściu przez przepisy z konopi indyjskich, na pewno masz pomysł, że przepisy canna nie są bałagan zrobić, i to wymaga bardzo niewiele składników. Więc, na co czekasz? Niech zacznie się czas HIGH!

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...