8 stycznia 2022 Zalety marihuany
Co to za śmierdzący zapach? Czy to marihuana? Nasal Ranger" jest gotowy, aby odpowiedzieć na to pytanie w Bessemer, Michigan!

Michigan jest jednym z fajniejszych stanów, które utorowały drogę do rekreacyjnego używania trawki już w 2018 roku. Ale hojność pozwalająca obywatelom na uprawę 12 roślin konopi indyjskich w domu wydaje się stać się źródłem innego problemu, THE FOUL SMELL, w mieście Bessemer.

Mieszkańcy miasta Bessemer są pod złym "nosem" marihuany z jej nieprzyjemnym zapachem. Urzędnicy miejscy są zaniepokojeni napływającymi skargami na "skunksowy" zapach w powietrzu, który nie pozwala mieszkańcom cieszyć się nawet swoimi podwórkami.

Mimo, że urzędnicy znają źródło ostrego zapachu, miasto kupuje urządzenie Nasal Ranger o wartości $3,400 dla technicznej precyzji. Urządzenie to mierzy stężenie śmierdzących cząstek stałych w powietrzu, aby określić intensywność danego zapachu.

Menedżer miasta, Charly Loper, wyjaśnił, że urządzenie, Nasal Ranger, pomoże miastu określić wszystkie rodzaje zapachów, ale marihuana wydaje się być na razie celem.

'Marihuanę można wyczuć wszędzie. Mamy ludzi, którzy nie mogą usiąść na swoim podwórku, ponieważ zapach od ich sąsiada jest tak zły', powiedział Loper.

Rada głosowała za zakupem urządzenia stosunkiem głosów 4-1, co będzie kosztowało miasto $3,400.

Będąc miastem granicznym, oddalonym zaledwie 6 mil od Wisconsin, stało się ono gorącym miejscem dla ludzi migrujących, aby cieszyć się błogością rekreacyjnej marihuany.. Ludzie sadzą marihuanę do optymalnych legalnych możliwości, co sprawia, że powietrze pachnie jak skunks w okresie kwitnienia.

Decyzja została podjęta niedawno, więc powietrze nadal nie jest jasne, jak miasto ma zamiar postępować z wynikami Nasal Ranger.

[Źródło obrazu: Pacific Seed Bank]

Denver, miasto Colorado, stanął przed podobnym problemem w 2013 roku, a oni kupili Nasal Ranger, aby rozwiązać ten problem. Nie jesteśmy pewni, czy urzędnicy Bessemer zamierzają pójść w ich ślady i obciążyć 2000 dolarów lub więcej plantatorów, którzy nie robią wystarczająco dużo, aby pozbyć się zapachu.

Ale jedno jest pewne, to urządzenie do wykrywania zapachu może wpłynąć na strategię rozwoju mieszkańców Bessemer.

Podczas gdy miasto Bessemer w Michigan owija sobie głowę wokół tej wiadomości, pomyśleliśmy, że byłoby fajnie, gdybyśmy dali wam znać, jak możecie kontrolować śmierdzącą fazę procesu uprawy marihuany, aby nie dostać się w "zasięg" "Strażnika".

Jak nie znaleźć się w zasięgu 'Nasal Ranger'

Nawet miłośnicy, którzy mogą oszaleć na punkcie atrakcyjnego zapachu marihuany, chcieliby się przeziębić w okresie kwitnienia. Marihuana zaczyna roztaczać zapach skunksa dopiero wtedy, gdy rośliny zaczynają kwitnąć, do tego czasu wszystko jest znośne.

Prędzej czy później, hodowcy ze stanu Michigan będą musieli zacząć szukać takich opcji, więc dlaczego nie być proaktywnym i nie zrobić wszystkiego, co wydaje się konieczne?

Więc to, co jest konieczne, to wybranie jednej z następujących darmowych porad, aby pozbyć się zapachu marihuany:

  1. Użyj filtrów węglowych: Prawdopodobnie najlepsza opcja, filtry węglowe używają węgla aktywnego do pochłaniania nieprzyjemnego zapachu z wydechu. Są one rzeczywistymi pochłaniaczami zapachów!
  2. Neutralizatory zapachu: W przeciwieństwie do filtrów węglowych, neutralizatory zapachów nie szorować z zapachu dokładnie, ale neutralizują go, yep jak odświeżacze powietrza. odświeżacze powietrza. Nie będą one działać w obszarze uprawy, więc trzeba trzymać je na zewnątrz, gdzie myślisz, że trzeba ukryć skunksowy zapach.
  3. Oczyszczacze powietrza: Prosta, powszechna i nie tak skuteczna opcja! To jest nie jest możliwe, aby oczyścić powietrze w pokoju do uprawy, więc może trzeba umieścić go na zewnątrz. Jednakże, nie sądzimy, by były one dobrą opcją.

To zabawne, jak myśleliśmy, że legalizacja marihuany położy kres wszystkiemu, co ją otacza. Chyba się myliliśmy! Teraz musimy sobie radzić z jej skutkami, tak jak w każdym innym przemyśle! Interesujące, prawda?
Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 1 Average: 5]

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...