8 stycznia 2022 Zalety marihuany
Budowa najlepszej szklarni dla najlepszych źdźbeł trawy na świecie

Posiadanie osobistej szklarni mówi o tym, jak bardzo kochasz swoją uprawę.

To tak, jakbyś zawsze był gotów pokonać jeszcze jedną milę, aby stworzyć idealne środowisko jeśli natura tego nie wspiera.

I ten entuzjazm stał się wymyślny dla hodowców marihuany, ponieważ opracowują oni więcej metod rozwijania legalnego ekosystemu w postaci szklarni dla marihuany.

To prawda - uprawa marihuany w szklarni stała się popularna w ostatniej dekadzie, ponieważ

 1. władze złagodziły swoje surowe prawa dotyczące uprawy marihuany w ciągu ostatnich kilku lat.
 2. biznesy związane z marihuaną nabrały zupełnie nowego wymiaru.

Można również posiadać tę zieloną odmianę na swoim podwórku lub w swoim gospodarstwie rolnym, stosując się do tego przewodnika po najlepszych szklarniach dla marihuany.

Biorąc pod uwagę, że zdeptałeś wszystkie przepisy dotyczące chwastów w twojej okolicy, dowiedzmy się, jak wznieść zewnętrzną szklarnię do uprawy marihuany.

SPIS TREŚCI

 • Budowa szklarni
 • RZECZY DO WYKONANIA
 • Zakończenie

Budowa szklarni

Przymocowanie deski ziemi

Oczywiście, nie możesz mieć szklarni, jeśli nie masz miejsca na uprawę.

Ale w przeciwieństwie do tego, co się uważa/pokazuje, można zbudować szklarnię na desce tak małej jak 3 metry kwadratowe.

W rzeczywistości, wiele osób ucieka się do mini szklarni w swoich domach.

Tak więc bez dalszych ceregieli, zacznij budować swoje dziecko/mini-szklarnię, ponieważ jest to najbardziej opłacalny sposób, aby przeciągnąć trochę zielonych ostrzy.


Równoważenie użyteczności i fantazji

Najlepsza odmiana zioła wychodzi z utylitarnym podejściem, zamiast mieć obsesję na punkcie fantazji.

Pomyśl tylko o naturze - produkuje ona nieskazitelne odmiany marihuany z prostotą..

Powinieneś zrobić listę kontrolną wyzwań, które możesz napotkać w każdych warunkach pogodowych, i odwiedzić wszystkie problemy jeden po drugim.

Z pewnością można pójść na fantazyjny projekt tylko wtedy, gdy nie handluje się efektownością prostoty.

Zachowaj pokój dla zmian, ponieważ może trzeba zmodyfikować plan później, odtąd nie osiedlać się na coś, co nie może być zmienione lub zmienione.

Wybór ramy strukturalnej dla konopi w szklarni.

Wybór odpowiedniego typu ramy dla konopi jest najważniejszym krokiem w budowie szklarni.

Możesz spróbować szklarni Matterhorn lub wolnostojących, jednak trzymanie się umiarkowanej struktury może mieć długotrwały wpływ na zbiory.

Wybór należy wyłącznie do Ciebie, czy chcesz przejść na ramę drewnianą czy metalową; obie mają swoje wady i zalety.

Podczas gdy drewniana rama jest łatwa do wykonania i transportu, metalowa rama ma lepszą zdolność przetrwania przed katastrofami takimi jak wiatr, śnieg, ogień i szkodniki.

Decydując się na okucia...

Cóż, szczegóły dotyczące sprzętu muszą być jednym z najważniejszych elementów wyposażenia do uprawy wysokiej jakości marihuany, pośrednio.

Obejmuje on ciężkie nakrętki i śruby do walki z ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Jakość polerowanego okucia z odpowiednim dopasowaniem zapewnia również bezpieczeństwo szklarni przed zatonięciem z powodu nierównowagi obciążenia.

I pokrywa ramy.

Pokrywa ramy jest tkaniną szklarni - lepiej znana jako szyba - osłania uprawę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i deszczu.

Istnieje wiele różnych pokryć, które obejmują poliwęglan, arkusz z tworzywa sztucznego, arkusz polietylenu, szkło, włókno szklane.

Materiały polietylenowe pozwalają na przenikanie przez dach fal krótkich i blokują ucieczkę fal długich.

Może to być szkodliwe dla zdrowia Państwa i Państwa roślin.

Podobnie, szklana osłona może być krucha i ciężka, jednak pokazuje najlepsze zbiory.

Można przymocować na półprzezroczystych włókien, które ma długą żywotność i nie jest nieprzejrzysty jak tworzywa sztuczne, ale trzeba będzie dostać je wymienić w ciągu kilku lat, jak promieniowanie UV.

W związku z tym, że odmiany marihuany mają przynależność do subkontynentu, Twoim podstawowym zadaniem jest odtworzenie środowiska w Twojej szklarni.

Wytworzenie suchego i ciepłego klimatu zależy od rodzaju pokrywy, którą wybierzesz.

Dla lepszego zrozumienia, zapoznaj się z poniższą tabelą.

Materiał okrywający Dyfuzja Żywotność
Szkło Nie rozprasza światła. Gdyby nie niebezpieczna katastrofa, może przetrwać 30 lat.
Włókno szklane Umiarkowanie rozprasza promienie. Nie reaguje z wilgocią, nie ma efektu korozji, rozszerzalności cieplnej, ale może zbladnąć przy intensywnej ekspozycji na promieniowanie UV.
Blacha polietylenowa Rozprasza światło. Lekka, doskonała izolacja i nieprzepuszczalna dla promieniowania UV.
Poliwęglan Rozprasza światło. Lekki, wytrzymuje 15 do 20 lat, traci zdolność przepuszczania światła z powodu przebarwień spowodowanych promieniowaniem UV, zbyt sztywny, aby stosować go w szklarniach łukowych.

Wentylacja w uprawie...

Oczywistym celem posiadania szklarni jest posiadanie kontroli nad temperaturą - jak można sobie tego życzyć w zależności od warunków pogodowych.

Wentylacja daje Ci możliwość regulowania temperatury wewnątrz według własnej woli, zwłaszcza gdy wymagana temperatura nie jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Zbyt duże nagrzanie od parowania może uszkodzić szczep.

Możesz więc schłodzić produkty konopi dzięki odpowiedniej wentylacji, która obejmuje takie metody jak wentylacja mechaniczna (wentylatory o odpowiedniej wielkości), zaciemnienie, wentylacja naturalna, zaciemnienie, zasłony, żaluzje, itp.

Jest to doskonały sposób na przechwytywanie wilgoci dla rośliny, ponieważ będzie potrzebowała mniej wody z twojej strony.

Możesz użyć zasłon rzymskich i okiennic, aby mieć jakiś naturalny przepływ powietrza.

Wentylatory wyciągowe i system hydroponiczny, takie jak plastikowe zraszacze rurowe mogą również utrzymać wymagany poziom mgły w systemie.

Konwertowalne dachy są jedną z konwencjonalnych metod wentylacji od dłuższego czasu.

A system grzewczy w razie potrzeby.

Jak wentylacja jest dla cieplejszej temperatury, tak system grzewczy jest dla zimniejszej pogody.

Jeśli twoja konfiguracja pochodzi z nieco chłodniejszego miejsca, będziesz potrzebował skutecznego systemu grzewczego, aby wymusić pączkującą wiosnę z roślina marihuany.

Ogólnie rzecz biorąc, należy dążyć do utrzymania temperatury w szklarni konopi migotać około 70 do 80 stopni.

To nie jest zbyt gorąco, ale wystarczająco łagodny, aby uspokoić wzrost rośliny.

W rzeczywistości, efekt cieplarniany jest skumulowane ciepło produkowane przez słońce w systemie plus ciepło uwalniane przez roślinę.

Tak więc, z odpowiednim systemem grzewczym, roślina będzie w stanie zrównoważyć wilgotność i ciepło w chłodniejszej temperaturze.

Rury konwekcyjne i pompy ciepła są potężnymi urządzeniami grzewczymi.

Grzejniki, takie jak urządzenia do spalania propanu, zwiększają ilość dwutlenku węgla w systemie szklarniowym, co poprawia wzrost roślin.

Dodawanie blasku

Upewnij się, że drzewa i wysokie budynki nie zasłaniają Twojej szklarni.

W przypadku, gdy naturalne światło nie dociera do uprawy, należy zastosować technikę oświetlenia szklarniowego, aby zapewnić stały poziom światła przez cały rok.

Oto haczyk podczas korzystania z oświetlenia fluorescencyjnego w domu - otrzymujesz moc kontrolowania cyklu wzrostu roślin.

Jeśli szklarnia jest przegrzany, można go schłodzić z wentylacji i używać różnych odcieni oświetlenia posiadające różne waty do kontroli wyniku konopi, który jest znany jako niezwykle wrażliwe na czas ogólnej ekspozycji.

Aby uzyskać produkt wegetatywny z konopi, należy być w stanie wygenerować 70 watów na metr i PAR (promieniowanie fotosyntetycznie czynne) minimum powinno trwać ponad 18 do 24 godzin w ciągu dnia.

Jednakże, dostarczanie 12 godzin światła i cięcia go w dół na kolejne 12 godzin spowoduje pączkowanie.

W związku z tym, konieczne jest, jako hodowca, aby korzystać z tych świateł dla pożądanego uprawy marihuany.

Kontrola środowiska dla fantazyjnej szklarni.

Jeśli patrzysz na to, jak zbudować szklarnię do uprawy marihuany dla biznesu, a nie do użytku osobistego, być może będziesz musiał nominować automatyczne urządzenia kontrolujące środowisko w systemie.

Urządzenia te są zaawansowanymi modułami komputerowymi, które wysysają frustrację za każdym razem, gdy trzeba dostosować się do ciągle zmieniającej się temperatury.

Z wbudowanym termostatem w urządzeniu, można sprawić, że uprawy zachowują się tak, jak chcesz, bez zbyt wiele operacji ręcznych.

Utrzymanie złodziei z dala od Twojej ziemi.

Istnieją dwa rodzaje złodziei złodziei marihuany- zwykli złodzieje i złodzieje w garniturach.

Tę drugą kategorię kojarzę z władzami, które nie chcą widzieć, jak uprawiasz ten piękny haszysz.

Możesz trzymać poprzednią kategorię złodziei z dala od twojej ziemi z marihuaną poprzez zastosowanie urządzeń zabezpieczających, takich jak kamery i najlepsi przyjaciele człowieka - psy.

Jednak z drugim typem złodziei nie da się zrobić zbyt wiele.

Dlatego to na tobie spoczywa obowiązek zaprzestania rozpowszechniania informacji o twojej uprawie (złota zasada) i starania się, aby nie rzucała się w oczy (powód, który doprowadził do powstania koncepcji podziemnej farmy marihuany).

Upewnij się jednak, że nie bierzesz zbyt dużego odwetu w obronie swojej uprawy w sposób, który fizycznie znęca się nad innymi.

Sprawa może splamić twoją przyszłość jako hodowcy i jako obywatela w twoim miejscu.

RZECZY DO WYKONANIA

 • Niemowlę lub siewka marihuany pozytywnie reaguje na 60-70% wilgotności, a dorosła uprawa dobrze reaguje na 40% wilgotności. Musisz podawać wilgotność w oparciu o jej wymagania.
 • Nie handluj świeżym powietrzem i naturalnym światłem z podziemnymi farmami marihuany. To tylko uderzyłoby w twoje szeregi. Zamiast tego, możesz wdrożyć solidny system nadzoru, aby zabezpieczyć szklarnię.
 • Utrzymuj temperaturę około 70 do 80 stopni (25 do 30 stopni Celsjusza) i używaj otworów wentylacyjnych oraz systemu grzewczego, aby wyrównać poziom ciepła.
 • Użyj nawadniania kropelkowego jako niezawodnego systemu hydroponicznego dla stacjonarnych odmian konopi i terminowego podlewania.
 • Zamontowanie generatora CO2 w ekosystemie szklarniowym poprawi wzrost roślin.
 • Zrozum swój obszar i jego środowisko, zanim będziesz zbyt aktywny w tej kwestii.

Podsumowując

Permute i połączyć kilka instancji, aby uzyskać najlepszy wynik, jeśli nie jesteś ekspertem w budowaniu jednego na własny użytek.

Możesz jednak współpracować z dostawcami szklarni, którzy mają wieloletnie doświadczenie i szukać wskazówek na całe życie dla swojego biznesu.

Więc, jakie jest Twoje ulubione doświadczenie ze szklarnią?
Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...