13 lutego 2022 Zalety marihuany
Jak federalna legalizacja marihuany może ożywić amerykańską gospodarkę Post Covid-19

Jak okres schronienia w miejscu przeciąga się, cały naród ma również do czynienia z zagrożeniem kryzysu gospodarczego. Pojawił się on jako główna pozostałość po pandemii Covid-19 i to my musimy znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Przedsiębiorstwa będą się długo borykać z problemami, a rząd jeszcze bardziej. Pośród tego chaosu, rządowi zabraknie sposobów na ożywienie gospodarki.

Przemysł marihuany przyczynia się do rozwoju gospodarki od czasu, gdy został zalegalizowany w wielu stanach. Zawsze miał potencjał, aby stać się znaczącym przemysłem.

Ale dziś chcemy porozmawiać o tym, w jaki sposób federalna legalizacja marihuany może pomóc nam ożywić gospodarkę po tym kryzysie.

SPIS TREŚCI

  • Przemysł marihuany jest wpływowym źródłem dochodów
  • Średni rozmiar zamówienia wzrósł wśród kryzysu Covid-19
  • Całkowity dochód z pracy może wzrosnąć do 3,5 miliarda dolarów - a to tylko jeden stan

Przemysł marihuany jest ważnym źródłem dochodów

W ciągu ostatnich kilku lat obserwuje się konsekwentny wzrost wpływów podatkowych z marihuany od stanów, które zalegalizowały ją medycznie i rekreacyjnie.

Według raportu Pueblo's Institute of Cannabis Research- California State University, legalne biznesy związane z marihuaną wniosły ponad 80,8 miliona dolarów w formie podatków i opłat w 2017 roku.

Jak donosi Investopedia, W 2019 roku w samym Kolorado udało się zebrać ponad 302 miliony dolarów w podatkach od medycznej i rekreacyjnej marihuany.

Zysk w postaci podatków federalnych może być znacznie większy, jeśli marihuana zostanie zalegalizowana we wszystkich 50 stanach. W rzeczywistości, zgodnie z teoretycznym modelem New Frontier Data, zagregowany potencjał przychodów z podatków federalnych wynosi gdzieś około 105,6 miliarda dolarów.

Dziś, kiedy gospodarka się załamuje, a skarb państwa pustoszeje, marihuana mogłaby być stabilizatorem gospodarczym po kryzysie Covida-19.

Średnia wielkość zamówienia wzrosła w czasie kryzysu Covid-19.

Kalifornia jest jednym z niewielu stanów, które uznały marihuanę za niezbędny towar podczas kryzysu Covid-19.

Mieszkańcy Kalifornii mogli więc zaopatrywać się w produkty z marihuany, medyczne lub rekreacyjne, tak jak w każdy inny niezbędny do życia przedmiot.

Spectrum News1, lokalny kanał informacyjny w Południowej Kalifornii, opublikował historię o Perfect Union dispensary, aby odwzorować popyt na marihuanę w czasie nakazu pozostania w domu.

Dyrektor generalny Perfect Union dispensary, David Spradlin, powiedział: "W prawie 11-letniej historii, mieliśmy osiem rekordowych dni w ostatnim miesiącu."

Spradlin potwierdził dla Spectrum News1, że średnia wielkość zamówienia wzrosła z $60 do $81 w ciągu ostatniego miesiąca, odkąd kryzys uderzył.

Wyjaśnił również, że wzrost ten ma niewiele wspólnego z 4/20, ponieważ trend rozpoczął się dużo wcześniej i trwa do dziś.

Jeśli przemysł marihuany ma taki wpływ na ludzi, że w czasach niepewności decydują się oni na nią zarobić, w rzeczywistości bardziej niż zwykle, wierzymy, że ma ona potencjał, aby ożywić gospodarkę po Covid-19.

Całkowity dochód z pracy może wzrosnąć do 3,5 miliarda dolarów, a to tylko jeden stan.

Następstwa wybuchu epidemii Corony nie wyglądają dobrze na froncie gospodarczym, a 26 milionów ludzi może stracić pracę.

Powrót na właściwe tory byłby prawie niemożliwy bez przeżywania kryzysu ekonomicznego przez lata.

Legalizacja marihuany na poziomie federalnym wydaje się jednak mieć potencjał, aby zminimalizować tę lukę, zwłaszcza po zobaczeniu niektórych liczb.

Według raportu New Frontier, ogólnokrajowa legalizacja marihuany mogłaby stworzyć 1 milion miejsc pracy do 2050 roku, co jest dokładnie tym, czego możemy potrzebować, aby wyjść z kryzysu Covid-19.

Badanie ICF, które mówi o ekonomicznych skutkach sprzedaży marihuany w Kalifornii, przewiduje wzrost całkowitego dochodu z pracy o co najmniej 3,5 miliarda dolarów.

Z miejscami pracy do rozdania i stałym źródłem dochodu, legalizacja marihuany ma zdolność do ponownego uruchomienia gospodarki USA po pandemii. I szczerze myślimy, że organy państwowe powinny podążać w tym kierunku dla dobra ludzi i gospodarki naszego kraju.Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...