15 stycznia 2022 Zalety marihuany
Zwolniony za używanie marihuany, zrobił z tego karierę - przygoda kanadyjskiego żołnierza

Odbiór: Cody Lindsay lub lepiej znany jako The Wellness Soldier wyrobił sobie markę w świecie konopi. Były wojskowy, który został zwolniony za posiadanie marihuany, przekuł swoją porażkę w sukces, podążając za swoim marzeniem o gotowaniu i zamiłowaniem do marihuany. Poświęcił swoje życie na pomoc weteranom wojennym i żołnierzom, uruchamiając specjalne programy, które skupiają się na medycznej marihuanie dla weteranów.

Przemysł marihuany ma się w najlepsze, zwłaszcza po tym, jak legalizacja marihuany w Kanadzie przestała być spekulacją. Entuzjaści zawsze promowali marihuanę jako substancję, która jest czymś więcej niż tylko niesławnym "hajem", który daje. I bohater naszego artykułu, Cody Lindsay, powiedział to samo dla CTV News, Ottawa:

"Ludzie chcą się dowiedzieć, jak mogą używać marihuany na różne sposoby, a nie tylko po to, aby się naćpać!".

Cody Lindsay, były wojskowy, został zwolniony ze służby w siłach zbrojnych po tym, jak został przyłapany na używaniu marihuany. Ale zamiast robić z tego powodu zamieszanie, Cody postanowił udowodnić, że jego zespół, który go upokorzył, nie miał racji i stworzył własny biznes, The Wellness Soldier.

Cody Lindsay zabrał swój biznes na niedawne targi Cannabis and Hemp Expo w Ottawie, aby zaprezentować nieskończone możliwości, jakie oferują konopie.

Jest on ekspertem kulinarnym w dziedzinie konopi, a na wystawie zaprezentował swój talent łączenia konopi z wyśmienitymi potrawami, takimi jak chimichurri i sos chrzanowy.

Pomimo gorzkiego pożegnania ze swoją trupą, Cody pozostaje weteranem w sercu i uruchamia specjalne programy, które skupiają się na medycznej marihuanie dla weteranów.

Jego strona internetowa jest dowodem na to, jak życie może zmienić twoje zainteresowania w najbardziej zaskakujący sposób. Od używania marihuany z powodów medycznych i zwolnienia z pracy do pomagania innym w kreatywnym używaniu marihuany i zarabianiu pieniędzy, ten żołnierz z pewnością stworzył świat ze swojej porażki.

To mógł być jego los, którego przyszli żołnierze mogą z nim nie dzielić. Po legalizacji marihuany w Kanadzie, Kanadyjskie Siły Zbrojne pozwalają oficerom na używanie medycznej marihuany, oczywiście z ograniczeniami.

Niezależnie od ograniczeń, Kanada zrobiła krok naprzód w walce z większą bitwą, jaką jest uzależnienie od opioidów. Stan amerykańskich weteranów jest druzgocący z powodu ich uzależnienia od opioidów, a nielegalny status najbardziej obiecującej naturalnej alternatywy - medycznej marihuany - tylko dolewa oliwy do ognia!

Dostępność produktów nasyconych CBD, niepsychotycznych produktów wykonanych z ekstraktów konopi, naprawdę pomaga weteranom i sportowcom w USA, ale większa zmiana mogłaby nastąpić poprzez wykonanie skoku, na który Kanada była na tyle odważna, aby go wykonać.Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...