6 grudnia 2021 Zalety marihuany
Jak wytrzeźwieć po zaćpaniu?

Nawet jeśli palisz trawkę od kilku lat, może się zdarzyć, że będziesz chciał wytrzeźwieć. Jeśli jesteś nowy w marihuanie, możesz mieć wrażenie, że nigdy nie będziesz w stanie się z tego otrząsnąć, ale nie martw się, po pewnym czasie wrócisz do normalności. Zbyt wiele czegokolwiek nigdy nie jest dobrym pomysłem, szczególnie jeśli chodzi o trawkę. Ale nie potrzebujesz dużo marihuany, aby być naćpanym jak latawiec. Niektóre zioła dostępne obecnie na rynku, takie jak Strawberry Fire OG, są tak mocne, że wystarczy kilka puffów z jointa, abyś się rozkręcił. Jeśli nie masz wysokiej tolerancji, możesz znaleźć się na innej planecie w bardzo krótkim czasie.

Naćpanie się jest powodem, dla którego tak wiele osób lubi spożywać marihuanę, ale czasami może się zdarzyć, że posuniesz się za daleko. Chociaż istnieje wiele terapeutycznych powodów, dla których ludzie używają marihuanyIstnieją rzeczy, na które powinieneś uważać. Wiele osób spożywa marihuanę, aby zmniejszyć uczucie niepokoju, ale są pewne odmiany, które sprawią, że będziesz jeszcze bardziej niespokojny. Uczucia paranoi podczas palenia to kolejny powszechny problem. Bycie paranoikiem i odczuwanie niepokoju podczas naćpania to przepis na katastrofę. Niestety, nie ma na to szybkiej recepty. Jeśli właśnie zacząłeś doświadczać tych uczuć, może minąć kilka godzin, zanim znów poczujesz się normalnie.

Nie zakładaj, że będziesz się tak czuł do końca życia. Najważniejszą rzeczą jest pozostanie pozytywnym. Umysł jest bardzo potężną rzeczą, szczególnie kiedy jesteś na haju. Staraj się skupić na radosnych myślach podczas całego procesu. Pamiętaj, że nikt nigdy nie zmarł z powodu przedawkowania marihuany.

SPIS TREŚCI

 • Wróć do domu
 • Zjedz kilka zdrowych przekąsek i napij się wody
 • Idź na spacer na świeżym powietrzu
 • Skontaktuj się z przyjacielem
 • Zakończenie

Wracaj do domu

Jeśli przebywasz w środowisku, w którym nie czujesz się bezpiecznie, jest duża szansa, że Twoja sytuacja się pogorszy. Chcesz być w miejscu, w którym czujesz się bezpiecznie i pewnie. Jeśli jesteś w domu nieznajomego, Twój poziom paranoi i niepokoju na pewno wzrośnie. Poproś kogoś z zaufanych przyjaciół lub członków rodziny, aby odwiózł Cię do domu lub do miejsca, w którym poczujesz się zrelaksowany.

Cokolwiek robisz będąc pod wpływem marihuany, nie prowadź samochodu. Kierowcy pod wpływem narkotyków spowodowali wiele wypadków. Wiele z nich zakończyło się śmiercią, więc ważne jest, abyś nie wsiadał za kierownicę samochodu lub jakiegokolwiek innego pojazdu. Jeśli miejscowy władze mogły przyłapać Cię na prowadzeniu samochodu po zażyciu marihuanymożesz stanąć przed sądem za kratkami. Jeśli nie ma nikogo dostępnego, aby przynieść cię do domu, spróbuj znaleźć taksówkę, która cię wyśle. Jeśli nie ma żadnych taksówek dostępnych, spróbuj znaleźć pokój w domu, gdzie można czuć się zrelaksowany. Nie, podłoga w łazience nie jest idealnym miejscem!

Zjedz kilka zdrowych przekąsek i wypij trochę wody

Chociaż może być kuszące, aby napełnić swój brzuch niezdrowymi przekąskami, takimi jak chipsy i czekoladki, możesz czuć się o wiele gorzej. Marihuana często zwiększa apetyt użytkownika, więc nie jest zaskakujące, że większość ludzi podjada pokarmy, które mają dużo kalorii, ale jeśli czujesz się wyjątkowo naćpany, powinieneś wybrać szklankę wody i kilka zdrowych produktów.

Kiedy jesteś naćpany, możesz dostać oblania wacikami. Wypij szklankę wody i połknij ją. Woda pomoże dostarczyć tlen do twojej głowy i jednocześnie oczyścić ją z wągrów. Soki owocowe bez dodatku cukru również pomogą Ci poczuć się dobrze. Istnieją jednak owoce, których należy unikać. Na przykład, mango zawiera terpenoid mycrence. Związek ten może zwiększać skutki THCsprawiając, że czujesz się jeszcze wyżej niż byłeś. Sok pomarańczowy jest doskonałym napojem, który pomoże Ci poczuć się normalnie. Rozważ wyciśnięcie trochę cytryny do swojego soku pomarańczowego, jak wiadomo, aby pomóc zmniejszyć uczucie niepokoju.

Jeśli jesteś głodny, istnieje wiele szefów kuchni przesyłających tutoriale gotowania do usług strumieniowych, które mogą być warte sprawdzenia. Gotowanie może pomóc skupić się na czymś innym, tylko upewnij się, że wyłączyć wszystkie urządzenia do gotowania, gdy skończysz.

Idź na spacer na świeżym powietrzu

Trochę świeżego powietrza i zmiana scenerii może zdziałać cuda dla tych, którzy są zbyt wysokie. Nie musisz chodzić na mile, zamiast tego, po prostu przejdź się wokół bloku. Należy jednak uważać przy przechodzeniu przez jezdnię i zwracać uwagę na ruch uliczny. Jeśli uważasz, że możesz upaść na jakimkolwiek etapie, prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli zostaniesz w domu. Jeśli jednak szukasz tylko zmniejszenia haju, pomyśl o założeniu słuchawek, włączeniu jakiejś miłej relaksującej muzyki i idź na spacer. Być może od razu poczujesz się lepiej. Często nasze otoczenie potęguje odczucia związane z byciem na haju, więc zmiana tego otoczenia może sprawić dużą różnicę.

Jeśli jednak wyjdziesz na zewnątrz w miejscu, w którym mieszkasz, może się zdarzyć, że spotkasz swoich sąsiadów. Jeśli tak się stanie, możesz czuć się zakłopotany rozmawiając z nimi, a Twoja paranoja i lęk mogą się nasilić. Zanim wyjdziesz na zewnątrz, wyobraź sobie, jak by to było spotkać ich w obecnym stanie. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie utrzymać kontakt wzrokowy i prowadzić rozmowę. Większość ludzi używających mairjuany chce zachować swój nałóg w tajemnicy. Jeśli chodzisz po swojej okolicy naćpany jak latawiec, jest duża szansa, że sąsiedzi to zauważą.

Skontaktuj się z przyjacielem

Jeśli masz przyjaciela lub członka rodziny, który ma duże doświadczenie w używaniu marihuany, rozważ zadzwonienie do nich. Jeśli masz problem z przekonaniem siebie, że nic ci nie będzie, doświadczeni użytkownicy będą w stanie cię przekonać. Możesz oczekiwać, że będą żartować z twojej obecnej sytuacji, co może pomóc, ale słuchanie znajomego głosu, który sprawia, że czujesz się bezpiecznie, może pomóc zmniejszyć uczucie bycia na haju. Dodatkowo, większość ludzi Znajdź ludzi, którzy są naprawdę naćpani i bardzo zabawni.. Twój telefon do nich może sprawić, że ich dzień będzie lepszy!

Nie kontaktuj się z kimś, kto sprawi, że poczujesz się gorzej. Na przykład, jeśli myślisz, że zadzwonienie do matki, która nigdy w życiu nie widziała marihuany, nie mówiąc już o jej używaniu, jest dobrym pomysłem, może ona znacznie pogorszyć sprawę. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest wezwanie przez nią służb ratunkowych. Zanim się zorientujesz, będziesz na ostrym dyżurze, gdzie będą pompować ci żołądek. Mimo, że ludzie bez doświadczenia z marihuaną próbują ci tylko pomóc, będziesz żałował, że się z nimi skontaktowałeś.

Wnioski

Aby uniknąć tego w przyszłości, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, takich jak:

  • Upalaj się tylko w miejscu, w którym czujesz się komfortowo
  • Kupuj marihuanę od autoryzowanego dystrybutora: Aby mieć pewność, że kupujesz bezpieczną marihuanę, kupuj swoje zioło online od legalnego dystrybutora.
  • Nie mieszaj marihuany z alkoholem lub innymi narkotykami: Jeśli jesteś na imprezie i już spożywałeś alkohol, może być kuszące, aby palić trawkę. Mieszanie obu substancji może być bardzo złym pomysłem, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do używania marihuany. Może się okazać, że bardzo szybko zejdziesz na dno.
  • Przygotuj się: Przygotuj kilka zdrowych przekąsek i upewnij się, że masz dużo wody. Kiedy jesteś naćpany, nie będziesz chciał wychodzić do lokalnego sklepu, żeby kupić przekąski.
  • Upalaj się tylko w towarzystwie osób, którym ufasz: Upalanie się przed nieznajomymi może być zabawne, ale jeśli wpadniesz w paranoję, możesz chcieć od razu wyjść.

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...