16 kwietnia 2022 Zalety marihuany
Halloween: Najlepsze święto dla tokarzy!

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co kamieniarze kochają bardziej niż jakiekolwiek inne święto! Czy chodzi o klasyczne horrory? Zabawne imprezy z okazji Halloween czy niekończące się psikusy? Ten artykuł z pewnością "podniesie Cię na duchu" (łapiesz?) w związku z nadchodzącym świętem Halloween.

Jesień to jedna z najlepszych pór roku, żeby być ćpunem. Już się nie pocisz, pogoda zmienia kolory, a pełne słodyczy święto Halloween, które wyznacza koniec Spooktober! Halloween i Stoners można porównać do Willie Nelsona i jego tour busa, ponieważ są dla siebie idealni. Idealnie, palenie trawki nie ma idealnego czasu, ale oto najważniejsze powody, dla których Halloween jest najlepszym czasem dla palaczy marihuany.

SPIS TREŚCI

 • Oglądanie filmów na Halloween
 • Przebieranie się!
 • płatanie figli i robienie psikusów
 • Słuchanie muzyki na Halloween
 • Cukierki

Oglądanie filmów na Halloween

Czy naprawdę potrzebujesz czegoś więcej, jeśli masz w kolejce fajną kolekcję filmów na Halloween, kilku przyjaciół i trochę garnka? Filmy o Halloween mają ogromną rzeszę fanów. Do przerażających klasyków należą takie filmy jak:

 1. Halloween (1978) Duh!,
 2. Koszmar z ulicy Wiązów (1984),
 3. Pet Sematary (1989),
 4. Krzyk (1996).

Teraz nasi młodsi potentaci mogą nie odczuwać nostalgii za wcześniej wymienionymi filmami. Nowsze pokolenie ma do dyspozycji równie podnoszące na duchu i wywołujące gęsią skórkę horrory:

 1. Seria The Conjuring (2013 i 2016),
 2. Seria I.T. (2017 i 2019),
 3. Get Out (2017),
 4. A Quiet Place (2018),
 5. Us (2019).

Nie każdy palacz marihuany musi być fanem gatunku horroru, może być miłośnikiem takich filmów jak:

 1. E.T. The Extra Terrestrial (1982),
 2. Pogromcy duchów (1984),
 3. The Goonies (1985),
 4. Hocus Pocus (1993),
 5. oraz seria Hotel Transylwania (2012, 2015 i 2018).

Oglądanie tych filmów z przyjaciółmi podczas sesji palenia trawki to doskonały sposób na zakończenie Halloween.

Przebranie!

Palenie trawki wydobywa kreatywnego artystę nawet z najbardziej nudnej, przyziemnej osoby! Palacze marihuany nie potrzebują ucieczki od rzeczywistości, ale przebranie się jest jak przyjęcie nowego wizerunku (to bardzo wyzwalające). Dorośli mają okazję oderwać się od dość napiętego życia zawodowego i dobrze się bawić. Jeśli jesteś koneserem marihuany, możesz pokazać swoją miłość do tego zioła, kupując kostium z motywem zioła. Oto kilka pomysłów na kostiumy, za pomocą których możesz wyrazić swoją miłość do trawki:

 1. Bob Marley
 2. Snoop Dogg
 3. Cheech i Chong
 4. Willie Nelson
 5. Liść marihuany
 6. joint

Jeśli jesteś na imprezie i przebrałeś się za którąś z tych postaci, jest to automatyczny przełamacz lodów dla Twoich kolegów i koleżanek.


Płatanie figli i robienie psikusów

Kto nie uwielbia płatać niegroźnych figli? W powiedzeniu "Trick or Treat". Halloween to jedyne święto, podczas którego robienie psikusów nawet tym, którzy nie są do tego zobowiązani, jest uważane za w porządku. A mały, nieszkodliwy wandalizm jest dobrą zabawą dla wszystkich. Najzabawniejsze w tych psotach jest to, że gdy przyjaciele są naćpani, a Ty robisz im psikusy, oni chichoczą i robią jeszcze zabawniejsze psikusy. Co więcej, psikusy zawsze były integralną częścią Halloween. Do najczęstszych psikusów należą:

 1. Obrzucanie domu jajkami
 2. Obrzucanie domu i drzew papierem toaletowym
 3. mydlenie szyb w domu i samochodzie
 4. Rozbijanie dyni
 5. Obtaczanie trawników w mące
 6. Podkradanie się do kogoś i zaskakiwanie go
 7. Dzwonienie do drzwi i ucieczka!

Słuchanie muzyki na Halloween

Jakość i rodzaj muzyki zależy w dużej mierze od tego, jak zabawna będzie sesja palenia trawki. Tak, piosenki Boba Marleya i Snoop Dogga to klasyki, ale piosenki na Halloween to także świetny sposób na uczczenie tego święta. I przyznajmy, że muzyka na Halloween jest lepsza niż muzyka na Boże Narodzenie. Do najczęściej granych piosenek na Halloween należą:

 1. Thriller autorstwa Michaela Jacksona,
 2. Everybody zespołu Backstreet Boys,
 3. The Monster Mash
 4. The Time Warp z The Rocky Horror Picture's Show,
 5. Piosenka tematyczna Pogromców duchów
 6. Nightmare On My Street Will Smith,
 7. Rodzina Addamsów - piosenka tematyczna

Cukierki

Wiem, wiem, wiem, że cukierki i batoniki czekoladowe to oczywiście najlepsza część Halloween. Dlaczego więc znalazły się na samym dole listy? To proste... najlepsze zostawiłem na koniec!

Dzieci ich pragną, dorośli je uwielbiają, a starsze kobiety trzymają je w torebce. Wszyscy kochają cukierki. Poza tym w Halloween są za darmo!!! A kiedy dopada nas apetyt, nie ma lepszej przekąski niż torebka cukierków. Te cukierki inspirują także nas, palaczy, do ruszenia się z naszych leniwych tyłków i pójścia na Halloween. Jeśli martwisz się o zawartość cukru i kalorii, zapewniam cię, że w Halloween wszyscy dostają dietetyczną przepustkę! A więc moi drodzy palacze, zbierzcie jak najwięcej cukierków w to Halloween! (Zwłaszcza z tych domów, w których wywieszono kartkę "Proszę wziąć tylko jednego").

Myśli końcowe:

Wspaniałe filmy, ponadczasowa muzyka i piosenki, niewinne psikusy, kreatywne kostiumy i darmowe cukierki! Wymień święto lub festiwal lepszy od Halloween. Halloween to święto z wielkimi tradycjami. Jeśli jesteś palaczem, który lubi przebywać w domowym zaciszu, możesz cieszyć się Halloween, oglądając horrory i słuchając halloweenowej muzyki. A jeśli jesteś ćpunem, który lubi wychodzić w świat, możesz założyć kostium i pójść zbierać cukierki. Dlatego właśnie Halloween jest tak kochane!
Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...

Naukowcy z Uniwersytetu w Lethbridge, Olga i Igor Kovalchuk, twierdzą, że na podstawie przeprowadzonych w ciągu ostatnich czterech lat badań nad ekstraktami z konopi indyjskich istnieje...