22 października 2021 Zalety marihuany
Jak wdychać zioło skutecznie i bezpiecznie

Jeśli jesteś początkującym lub weteranem palenia zioła, możesz być zaskoczony, że istnieje sposób na skuteczne i bezpieczne wdychanie zioła. Kto wie, być może do tej pory wdychałeś zioło w niewłaściwy sposób.

Wdychanie zioła w niewłaściwy sposób może mieć negatywny wpływ na twoje ciało. Wdychanie zioła w niewłaściwy sposób przyniesie szkodliwe chemikalia i smołę do Twoich płuc, co z czasem może prowadzić do raka i chorób płuc.

Jeśli martwisz się, że palisz zioło w niewłaściwy sposób przez cały ten czas, nie martw się więcej! Ten artykuł pokazuje najlepsze metody, jak wdychać trawkę skutecznie i bezpiecznie:

SPIS TREŚCI

  • Podczas wdychania zioła z jointów zawsze używaj filtra.
  • używaj fajki do palenia
  • Używaj Vaporizera
  • Ćwicz prawidłowy sposób wdychania zioła
  • Przemyślenia końcowe

Zawsze używaj filtra podczas wdychania zioła z jointów

Wdychanie trawki bez filtra jest bardzo nieprzyjemne i niezdrowe dla płuc. Nawet jeśli marihuana ma liczne korzyści lecznicze, palenie trawki jest nadal ciężkie dla płuc, zwłaszcza jeśli nie używasz filtra.

Dym wytwarzany przez konopie zawiera te same substancje rakotwórcze, które znajdują się w papierosach. Chociaż palenie marihuany nie jest tak niebezpieczne jak palenie papierosów, to jednak wdychanie jakiegokolwiek dymu bezpośrednio do płuc nie jest idealne dla zdrowia Twoich płuc.

Na szczęście, filtry do jointów mogą wyłapać niektóre z dodatkowych substancji smolistych i chemicznych znajdujących się w dymie, zmniejszając nieco podrażnienie oskrzeli. Używanie filtra tworzy również barierę, która oddziela Twoje palce i usta od żaru, zapobiegając przypadkowemu poparzeniu palców lub warg.

Wreszcie, używanie filtra zmniejsza ilość substancji smolistych, które mogą dostać się do organizmu podczas wdychania zioła, co z kolei zmniejsza kaszel. Dobry filtr do jointa zredukuje Twój kaszel, ale zależy to jeszcze od tego, jak palisz zioło. Jeśli nie wiesz, jak wdychać trawkę we właściwy sposób, są szanse, że nadal będziesz miał dużo kaszlu. Są nawet palacze, którzy już po kilku zaciągnięciach się ziołolecznictwem mają poważne ataki kaszlu z powodu wrażliwości oskrzeli.

Użyj fajki do palenia

Wielu użytkowników woli używać fajki do palenia trawki, zwłaszcza jeśli chcą ją zapalić w podróży. Fajki oferują najłatwiejszy i najbardziej efektywny sposób palenia marihuany. Są wygodne w użyciu i nie wymagają wiele zachodu, aby je ustawić - wystarczy tylko włożyć trawkę do fajki i zapalić.

Nauka palenia marihuany z fajki jest łatwa. Musisz tylko upewnić się, że zioło, które zamierzasz włożyć do fajki jest drobno zmielone, aby mogło palić się równomiernie po rozpoczęciu palenia. Ponadto, używając fajki, nie zapomnij zakryć otworu na gaźnik z boku i zwolnić go podczas wdechu.

Jak wszystkie inne metody palenia zioła, nadal trzeba być ostrożnym podczas korzystania z rury. Bo jeśli nie, można uzyskać spalone brwi lub spalone kwiaty w ustach.

Podczas zakupów dla rury do palenia chwastów, to najlepiej iść z rur szklanych, ponieważ będzie oferować najlepszy smak. Chociaż mogą one być nadal dostępne w różnych materiałów, takich jak glina, metal i wiele innych, szklane rury są najbardziej popularnym wyborem. Rury są również w różnych kształtach, kolorach i stylach. Istnieją nawet pewne unikalne rury, takie jak ten, który zmienia kolory podczas palenia i glow-in-the-dark ones.

Aby zapewnić, że wdychasz zioło skutecznie i bezpiecznie z rury, musisz najpierw dowiedzieć się, jak oczyścić swoją rurę zioło. Rury chwastów może stać się zatkany z resztek, zwłaszcza jeśli nie czyścić go na bieżąco. Czyszczenie rury chwastów jest dość proste. Większość użytkowników używa alkoholu jako najskuteczniejszego sposobu czyszczenia rury.

Używaj Vaporizera

Jeśli chcesz uniknąć kaszlu podczas wdychania zioła, użyj vaporizera. Vaporizery szybko stają się ulubioną opcją do palenia trawki, szczególnie dla początkujących użytkowników. Po pierwsze, jest to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala na palenie zioła bez spalania, dzięki czemu wdychanie zioła jest bezpieczne i efektywne.

Vaporizery działają poprzez podgrzewanie marihuany, dzięki czemu zamienia się ona w parę, zamiast ją spalać. Dlaczego jest to ważne? Zwróć uwagę, że kannabinoidy znajdujące się w marihuanie, zwłaszcza THC, zamieniają się w parę w niższych temperaturach. Wystawienie zioła na działanie wyższej temperatury zniszczy kannabinoidy, co nie jest celem palenia marihuany. Poza tym, palenie trawki powoduje wydzielanie szkodliwych toksyn, które mogą uszkodzić płuca.

Vaporizery natomiast dają tylko odpowiednią ilość ciepła, aby zamienić trawkę w parę i aktywować kannabinoidy oraz korzyści medyczne. Oznacza to, że kiedy używasz waporyzatorów, wdychasz czyste THC. Oznacza to również, że nie wdychasz szkodliwych toksyn, co sprawia, że waporyzatory są najzdrowszym i najbezpieczniejszym sposobem palenia zioła.

Vaporizery są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli potrzebujesz zaciągnąć się w podróży, zdecyduj się na vape peny, ponieważ są one bardzo dyskretne.

To prawda, że vaporizery są droższe, zwłaszcza te dobre, ale jeśli naprawdę zależy ci na jakości i uzyskaniu jak najwięcej ze swojego zioła, to jest to dobry stosunek jakości do ceny.

Ćwicz prawidłowy sposób wdychania zioła

Palenie trawki jest bardzo podobne do palenia papierosów. Jedyną różnicą między nimi jest szybkość, z jaką wykonujesz wdech. W przeciwieństwie do palenia papierosów, gdzie musisz wdychać dość szybko, wdychanie zioła wymaga, aby zrobić to ładnie i powoli.

Kiedy palisz zioło, nie rób wdechu, kiedy dym jest już w twoich ustach. Większość początkujących użytkowników po prostu pozwala dymowi siedzieć w ustach przed wydmuchaniem go, podczas gdy inni połykają go. Są to nieefektywne sposoby wdychania zioła, ponieważ w końcu zmarnujesz cenne THC.

Jeśli naprawdę chcesz doświadczyć pełnych efektów działania zioła, musisz wdychać dym, gdy jest on jeszcze w ustach. Użyj nosa, aby wdychać świeże powietrze, ponieważ używasz ust do wdychania dymu. Kiedy już osiągniesz swój limit wdychania dymu, przytrzymaj go tak długo, jak możesz, zanim powoli go wydychasz. Jeśli opanujesz tę technikę, doświadczysz silniejszego haju, jakiego nigdy wcześniej nie miałeś.

Końcowe przemyślenia

Jeśli chcesz wdychać zioło skutecznie i bezpiecznie, zaleca się przestrzeganie trzech metod omówionych powyżej. Kiedy już to zrobisz, będziesz mógł cieszyć się trawką jak nigdy wcześniej i czerpać z niej jak najwięcej, zwłaszcza jeśli to twój pierwszy raz.

Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 1 Average: 5]

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...