13 lutego 2022 Zalety marihuany
6 narzędzi potrzebnych do domowej uprawy chwastów

Szanse są, że masz wiele pytań, jeśli nie masz tyle doświadczenia i planujesz skonfigurować kryty obiekt do uprawy chwastów w domu. Jakie materiały są potrzebne do uprawy konopi indyjskich w domu? Jaką kwotę pieniędzy powinieneś przygotować, aby pokryć koszty? To tylko dwa z najczęstszych pytań, jakie ludzie mają odnośnie uprawy marihuany indoor.

W tym poście poznasz sześć narzędzi, których potrzebujesz, aby uprawiać konopie w domu. Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

SPIS TREŚCI

  • Namiot do uprawy
  • Termometr
  • Miernik wilgotności
  • Lampa do uprawy
  • Wewnętrzny wentylator wyciągowy
  • Miernik PH
  • Końcowe przemyślenia

Grow Tent

Namiot do uprawy jest tak naprawdę tylko jedną częścią bardzo dobrego systemu uprawy. Aby uprawa była skuteczna, należy najpierw użyć wysokiej jakości namiotu do uprawy, zanim przejdzie się do innych potrzebnych urządzeń. Dowiedz się więcej tutaj, jeśli chcesz mieć jasny obraz całego procesu uprawy.

Istnieje wiele różnych rodzajów namiotów do uprawy na rynku, ale wszystkie one mają kilka wspólnych cech. Pierwszą rzeczą jest to, że są one wykonane z lekkich materiałów, takich jak karton, nylon, a nawet polietylen. Następnie, ich okładki (które mogą być albo proste arkusze z tworzywa sztucznego lub bardziej skomplikowane siatki mesh) będzie musiał być wodoodporny, aby utrzymać z kurzu, pleśni i pleśni. Ściany domu wzrostu powinny być wystarczająco silne, aby zapewnić wystarczającą cyrkulację powietrza, nawet gdy pokrywa jest w dół, aby zapobiec gromadzeniu się wilgoci wewnątrz. Wreszcie, powinny one zapewnić dobrą wentylację dla składników odżywczych, aby być w stanie dostać się do miejsca, gdzie są one potrzebne najbardziej.

Termometr

Podczas korzystania z termometru w uprawie chwastów w domu, można odczytać temperaturę swoich roślin wewnętrznych. Jeśli jest zbyt zimno lub zbyt gorąco wewnątrz domu, trzeba coś zrobić, aby dostosować temperaturę. Jest to konieczne, ponieważ istnieje wiele chorób, które rozwijają się, jeśli temperatura rośliny nie jest odpowiednia, a nawet istnieją pewne błędy, które mogą spowodować uszkodzenie roślin, jeśli temperatura jest wystarczająco ciepła dla nich. W tym właśnie może pomóc użycie odpowiedniego termometru.Istnieje wiele termometrów do wyboru podczas uprawy marihuany. Kilka przykładów to te, które mogą być zainstalowane na oknach, szklanych drzwiach itp. Inne są bezprzewodowe, które automatycznie odczytują temperaturę i wysyłają ją do ciebie poprzez połączenie bezprzewodowe. Jeśli nie masz bezprzewodowego urządzenia, to zawsze możesz kupić instrument podobny do długopisu. Możesz umieścić pióro na zewnątrz pudełka lub pojemnika, w którym roślina rośnie.

Miernik wilgotności

Możesz być zainteresowany wiedząc, jak ważny jest miernik wilgotności podczas uprawy chwastów w pomieszczeniach. W rzeczywistości, jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które trzeba. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że można uprawiać chwasty o wiele lepiej, jeśli monitoruje się wilgotność w obszarze uprawy. Nawet jeśli mieszkasz w stosunkowo suchym miejscu, musisz zwracać uwagę na wilgotność w pomieszczeniu.

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał się dowiedzieć o mierniku wilgotności podczas uprawy konopi indoor jest to, co on robi. Jest to, w zasadzie, urządzenie elektroniczne, które ma odczyt wyświetlany na nim, gdy mówi ci, że poziom wilgotności w pomieszczeniu jest zbyt wysoki lub zbyt niski. Oznacza to, że jeśli powietrze, które jest w pomieszczeniu do uprawy nie jest na odpowiednim poziomie wilgotności, to jest to coś, co musi być natychmiast naprawione.

Lampa do uprawy

Lampa do uprawy to światło elektryczne, podobne do tego, które było używane w dawnych czasach, aby emitować światło z określonego punktu. Przy dzisiejszej technologii grow light, ludzie są w stanie używać go do uprawy roślin.

Hodowcy chwastów absolutnie musi mieć jakiś system oświetlenia podczas uprawy roślin w domu. Lampa wzrostu lub oświetlenie powinno być wystarczająco silne dla roślin, aby myśleć, że są one na zewnątrz. To pozwala im doskonale rosnąć i kwitnąć.

Rolled joint cannabis w ręku człowieka Cones pączek marihuany kwiaty cannabis w ręku człowieka czarne tło close upThere

są kilka miejsc, gdzie można kupić te lampy wzrostu. Można je dostać od sklepów internetowych i poprzez katalogi. Można je również znaleźć w sklepach detalicznych, które sprzedają produkty ogrodnicze, w tym centrów ogrodniczych. Jeśli planujesz używać jednego z tych świateł, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, które pochodzą z urządzenia.

Wentylator odciągowy do pomieszczeń

Wewnętrzny wentylator ekstrakcyjny do uprawy chwastów jest dostarczany w zestawie ze wszystkimi niezbędnymi materiałami. Kilka plastikowych rurek i wentylator chłodzący to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć proces. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić jeden koniec rurki na stole, a następnie umieścić drugi koniec nad zbiornikiem wody, który został zainstalowany w dolnej części pomieszczenia z roślinami. Pozwala to na stały dopływ ciepła do obiegu przez obszar uprawy, co jest istotne dla wzrostu roślin. Daje im to również szansę na przewietrzenie w dowolnym momencie w ciągu dnia, kiedy nie jest to wykorzystywane przez wasze konopie.

Miernik PH

Jeśli rozważasz uprawę chwastów w domu, miernik pH jest niezbędnym narzędziem. Jest to jedyny element wyposażenia, którego potrzebujesz, aby prawidłowo śledzić poziom kwasowości i zasadowości gleby w szklarni poprzez przeprowadzenie testu pH gleby. Pomoże Ci to określić, kiedy najlepiej przesadzić nasiona lub kiedy należy je wyrwać. Pomoże ci to również wyhodować i zebrać więcej roślin.

Jeśli uprawiasz konopie indoor, miernik pH jest jeszcze ważniejszy, ponieważ powie ci, czy twoja przestrzeń uprawowa jest kwaśna czy zasadowa, i pomoże ci zdecydować, czy powinieneś dodać jakiekolwiek składniki odżywcze do gleby lub spróbować naprawić poziom pH poprzez zastosowanie nawozów lub dodanie wapnia do gleby.

Myśli końcowe

Każde hobby wydajność może być poprawiona, gdy masz odpowiednie narzędzia do wykonania pracy. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o uprawę chwastów w domu. Poza sezonem wegetacyjnym, każdy kultywator chwastów może zabezpieczyć solidne zbiory z prawidłowym podstawowym wyposażeniem. Czy szukasz do uzyskania lepszej jakości pączków, proaktywnie zmniejszyć kłopotów, lub poprawić swoje ogólne plony, narzędzia objęte tym poście mają potencjał, aby poprawić swój domowy uprawę łatwość i obfitość znacznie.Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 1 Average: 5]

Zobacz również
Zalety marihuany

Wnioski: Halloween wkrótce nadejdzie! Miłośnicy palenia uwielbiają każde święto, jeśli tylko mają swój sprzęt i akcesoria do palenia. Ale jest coś szczególnego w Halloween, co...

Wnioski: Epidiolex to roztwór doustny zawierający CBD w stężeniu molekularnym 100 mg/ml. W dniu 25 czerwca 2018 r. Epidiolex został zatwierdzony przez amerykański Departament Żywności i...

Uwielbiam sposób, w jaki użytkownicy marihuany kładą podwaliny pod poprawę sytuacji na dużą skalę. branży konopi nie wiedząc o tym. Spójrzcie tylko na nich! Kiedy skończyli z paleniem na...